zespół muzyczny, zespół na wesele, kapela weselna, orkiestra na wesele, dobry zespół muzyczny, dobry zespół na wesele, zespół Retro Band, zespoły lubelskie, zespoły mazowieckie, zespół Dęblin, zespół Ryki, zespół Kozienice, zespół Puławy, zespół Żelechów, zespół Poniatowa,zespół Opole Lubelskie, zespół Łuków, zespół Baranów, zespół Wojciechów, zespół Michów, zespół Głowaczów, zespół Lubartów, zespół Pionki, zespół Garbatka, zespół Maciejowice, zespół Zwoleń, zespół Karczmiska, zespół Wilków, zespół Warszawa, zespół Lublin, zespół Radom, zespół Łuków, zespół Rososz, zespół Zajezierze, zespół Stężyca, zespół Garwolin, zespół Gończyce, zespół Leopoldów, zespół Kazimierz Dolny, zespół Nałęczów, zespół Kłoczew, zespół Garbatka Letnisko, zespoły mazowieckie, zespoły lubelskie, zespół Rokitnia, zespół Rokitnia Stara, zespół Kletnia, zespół Góra Puławska, zespół Klikawa, dobry zespół, fajny zespół, tani zespół, kapela na wesele, muzykanty, muzykanty lubelskie, muzykanty mazowieckie, kapela weselna, zespół Gniewoszów, zespół Sieciechów, zespół Retro, Retro band, Retro Dęblin, zespół z Dęblina, zespół Firlej, zespół Parczew, zespół Krzywda, zespół Okrzeja, zespół Bełżce, zespół Gołąb, zespół Bobrowniki, zespół Niebrzegów, zespół Jedlnia, zespół Podebłocie, zespół Życzyn, zespół Markuszew, zespół Magnuszew, zespół Markuszów, zespół Zagłoba, zespół Kowala, zespół Chodel, zespół Wrzelowiec, zespół Szczekarków, zespół Niedzwiada, zespół Niezabitów, zespół Słotwiny, zespół Szczuczki, zespół Wąwolnica, zespół Rozalin, zespół Bełżyce, zespół Wysokie Koło, zespół Oleksów, zespół Wola Klasztorna, zespół Czarnolas, zespół Policzna, zespół Borki, zespół Gródek, zespół Molendy, zespół Kociołek, zespół Damianów, zespół Grabniak, zespół Łaskarzew, zespół Huta Zadybska, zespół Nowy Świat, zespół Huta Dąbrowa, zespół Jarczew, zespół Górzno, zespół Brzeźnica, disko, polskie disko, piosenki polskie, piosenki po polsku, zespół Staszów, zespół Aleksandrówka, zespół disco polo, akordeon, disco polo, disco polo 2015, disco polo 2016, disco polo 2017, disco polo 2018, disco polo nowości, disco polo stare, dobry zespół muzyczny, dobry zespół na wesele, dobry zespół weselny, harmonia, hity disco polo, kapela na wesele, kapela weselna, muzyka 432Hz, muzyka weselna, najnowsze disco polo, nowe piosenki, pierwszy taniec, piosenki na wesele, piosenki weselne, przeboje akordeonowe, przeboje na wesele, przeboje weselne, przyspiewki, stare piosenki, ślub, tani zespól na wesele, wesele, weselne hity, zespoły lubelskie, zespoły mazowieckie, zespoły muzyczne, zespoły weselne, zespół Dęblin, zespół muzyczny, zespół muzyczny dęblin, zespół muzyczny garwolin, zespół muzyczny kozienice, zespół muzyczny lubartów, zespół muzyczny lublin, zespół muzyczny łuków, zespół muzyczny opole lubelskie, zespół muzyczny poniatowa, zespół muzyczny puławy, zespół muzyczny ryki, zespół muzyczny warszawa, zespół muzyczny wilków, zespół na wesele, zespół Opole Lubelskie, zespół Poniatowa
Rafał: 694 35 35 20 | Stanisław: 609 812 229 kontakt@zespol-retro.pl

RETRO BAND TO ZESPÓŁ MUZYCZNY NA WESELE W OPOLU LUBELSKIM WILKOWIE ŁUKOWIE PONIATOWEJ GARWOLINIE KARCZMISKACH.
Organizacja wesela w OPOLU LUBELSKIM WILKOWIE ŁUKOWIE PONIATOWEJ GARWOLINIE KARCZMISKACH. jest zdecydowanie dobrym pomysłem - miasto to oferuje wiele atrakcyjnych możliwości jak zatrudnienie ekipy zajmującej się profesjonalnie wystrojem wnętrz, wybór restauracji, która zaserwuje wyśmienite w smaku i oryginalne potrawy, czy też nietypowego miejsca, które swoją aranżacją zaskoczy gości. Wszystkie te czynniki są ważne dla powodzenie wesela, niemniej jednak największą rolę odgrywają tu zespoły muzyczne na wesela z Warszawy Lublina Dęblina Ryk Kozienic Puław jak choćby dobry RETRO BAND.

Wybór zespołu muzycznego RETRO BAND na wesele z Opola lubelskiego, Wilkowa, Łukowa, Poniatowej, Garwolina, Karczmisk nie jest łatwym zadaniem - w mieście tym funkcjonuje tysiące niesamowitych kapel, które poprzez swoją grę czarują i urzekają każdego, kto przysłuchuje się ich koncertom. Możemy jednak wyróżnić kilka cech, którymi powinny charakteryzować się grupy prezentujące się podczas tak doniosłego wydarzenia.

JAKI ZESPÓŁ MUZYCZNY NA WESELE Z Opola lubelskiego, Wilkowa, Łukowa, Poniatowej, Garwolina, Karczmisk WYBRAĆ?
Podstawowym aspektem, na który powinniśmy zwrócić uwagę wybierając zespół weselny RETRO BAND z Warszawy LUBLINA DEBLINA RYK KOZIENIC PUŁAW jest obszar ich specjalizacji oraz doświadczenie w dawaniu tego typu występów. Dzięki dobremu portfolio kapeli, zyskujemy pewność co do poziomu jej umiejętności oraz zaufanie, że nie zawiedzie ona w tak ważnym dla nas dniu. Co więcej, członkowie grupy RETRO BAND powinni wykazywać się charyzmą oraz odpowiednią, pozytywną energią - nic bowiem, tak bardzo jak przekonujący muzycy, nie buduje atmosfery sprzyjającej zabawie i tańcom.

Należy jednak podkreślić, że wesele to nie tylko beztroska hulanka i rozrywka. To również wzniosłe emocje towarzyszące składaniu zobowiązań na całe życie, łączeniu się dwóch rodzin oraz romantyczny nastrój miłosnych wyznań. Z uwagi na to, zespół muzyczny na wesele RETRO BAND z Warszawy Lublina Deblina Ryk Puław czy Kozienic swoją grą powinien nie tylko porywać do tańca i zabawiać gości, ale również przekazywać ważne treści, jednocześnie sprzyjając odprężeniu, zacieśnianiu więzi oraz zatrzymaniu na chwilę się w celu zadumy.


POZNAJ ZALETY ZESPOŁÓW NA WESELE Z Opola lubelskiego, Wilkowa, Łukowa, Poniatowej, Garwolina, Karczmisk.
Zespoły muzyczne na wesele z Opola lubelskiego, Wilkowa, Łukowa, Poniatowej, Garwolina, Karczmisk pozytywnie wyróżniają się na tle kapel o danym charakterze, które wywodzą się z innych rejonów Polski. Głównym czynnikiem wpływającym na poziom ich zaangażowania i niesamowitych umiejętności jest duża konkurencja panująca w tym mieście. Dzięki wysokiej rywalizacji, grupy muzyczne nieustannie dążą do podnoszenia swoich kwalifikacji, poszerzają repertuar oraz starają się utrzymać dobre relacje ze swoimi klientami.

Ponadto, stolica kraju jak i miasto wojewódzkie czy powiat oferuje szeroki dostęp do różnego rodzaju warsztatów i szkoleń. Dzięki temu, muzycy mają okazję kształcić się oraz zdobywać wiedzę od najlepszych specjalistów - ich występy obfitują zatem w nowatorskie rozwiązania, które potrafią zaskoczyć zarówno samych Nowożeńców, jak i zaproszonych przez nich gości. Wybór zespołu muzycznego na wesele z Dęblina Lublina Warszawy Kozienic Puław Ryk jest niezaprzeczalnie dobrą decyzją, grupy pochodzące z tego miasta posiadają mnóstwo atutów, które wykorzystują z dużą wprawą, zamieniając tym samym zwyczajny weselny występ w spektakularną zabawę, która zapadnie w pamięci na długi czas.

ZESPOŁY WESELNE Z Opola lubelskiego, Wilkowa, Łukowa, Poniatowej, Garwolina, Karczmisk - RETRO BAND TO DOBRA DECYZJA!
Opole lubelskie, Wilków, Łuków, Poniatowa, Garwolin czy Karczmiska to miasta możliwości, rozrywki i rozwoju. Wszystko to sprawia, że zatrudnienie zespołu RETRO BAND na wesele z Dęblina daje gwarancję jakości, dobrej zabawy oraz wysokiego poziomu umiejętności muzyków. Warszawiacy bowiem z dużą starannością przykładają się do realizacji powierzonych im zadań, natomiast ich priorytetem jest nieustanne podnoszenie kwalifikacji. Grupy wywodzące się z tego miasta to również lojalność i dobre relacje z klientami - zapraszając je do gry na Twoim weselu w swoich progach zawitasz nie tylko doskonałych muzyków, ale również życzliwych ludzi, którzy wesprą Cię oraz będą Ci życzyć jak najlepiej.

 

 

Dlaczego my?
Muzyka jest scenografią uczuć.

Tworzymy piękne wspomnienia.

Poznaj próbkę naszych możliwości.

RETRO band.

RETRO BAND
Marzysz o wyjątkowym weselu, imprezie, studniówce, andrzejkach, a może sylwestrze?

Zespół muzyczny RETRO Band zapewni Ci długie godziny nieprzerwanej, wpadającej w ucho muzyki i zabawy.

Niezależnie od rodzaju organizowanej imprezy, sprawimy, że stanie się ona niezapomniana, wystrzałowa, a momentami nawet i magiczna.

Dojedziemy do Państwa do 100 km od miejscowości Dęblin. Zadbamy zarówno o niepowtarzalną muzykę jak i efekty świetlne.

Gwarantujemy, że zabawa z naszym udziałem będzie przeżyciem, które każdy z Was zapamięta na lata. RETRO BAND to zespół grający w województwach: lubelskie i mazowieckie. Zapraszamy do kontaktu!


Gwarantujemy świetną zabawę na parkiecie i wesołą biesiadę za stołami w bardzo dobrej i konkurencyjnej cenie!!!

JEŚLI WESELE TO:
– marsz weselny;
– błogosławieństwo;
– muzyka biesiadna przed domem;
– przywitanie na sali, toasty;
– muzyka akordeonowa „do kotleta”;
– pierwszy taniec;
– podziękowania dla rodziców
– oczepiny;
– muzyka podczas krojenia tortu;
– zabawa za stołami przy takich przebojach jak: siadła pszczółka, szła dzieweczka, upływa szybko życie oraz wiele innych … .
– świetna zabawa na parkiecie.

Gramy przeboje znane i lubiane zarówno dla starszych jak i młodszych osób. Nasz repertuar to hit za hitem polskiej sceny muzycznej.

Robimy maksymalnie krótkie przerwy – najcześciej na dania na gorąco. Nie spożywamy alkoholu.
.
Ponadto prowadzimy zabawy „oczepinowe” oraz bardzo chętnie rozbawiamy Gości biesiadą „za stołami” grając na dwóch akordeonach, gitarze solowej i tamburynie! – Do biesiady za stołami posiadamy osobne nagłośnienie.
.
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym min.: kolumny estradowe znanej i cenionej firmy Electro-Voice:
– 2x ELX 112P oraz 2x ELX 118P oraz na salę jadalną nagłośnienie firmy BEHRINGER EUROLIVE.
.
.
Zajrzyj na:
. *** https://www.facebook.com/fajny.zespol.retro/ ***
. *** http://zespol-retro.pl/ ***
. *** https://www.youtube.com/channel/UC9Mhkz3sBqCicmNwceYYYDg

……………………………………………………………………………………………………………………………

Skład zespołu „RETRO BAND”:

Stanisław: instrumenty klawiszowe YAMAHA TYROS 5, akordeon ROLAND FR-4X, akordeon ROYAL oraz wokal;

Rafał: instrumenty klawiszowe ROLAND BK-5, akordeon ROLAND FR-1, akordeon WELTMEISTER oraz wokal;

Mariusz: gitara solowa, gitara akustyczna i wokal;

Adam: akompaniament, wokal.

.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalną oprawę muzyczną każdej uroczystości, na której potrzebna jest dobra muzyka:

– wesela;
– sylwester;
– przyjęcia;
– eventy;
– bankiety;
– studniówki;
– festyny;
– inne imprezy okolicznościowe.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage: https://web.facebook.com/fajny.zespol.retro

Oraz na naszą stronę zespół  RETRO BAND: http://zespol-retro.pl/

Obszar działania zespołu weselnego Retro: Dęblin, Ryki, Kozienice, Garwolin, Puławy, Nałęczów, Lublin, Kock, Rososz, Kłoczew, Garbatka, Pionki, Maciejowice, Pawłowice, zespół na wesele Sobolew, Łaskarzew, Gniewoszów, Sieciechów, zespół muzyczny Trojanów, Ułęż, Żyrzyn, Zwoleń, Radom, Warszawa, Otwock, Łuków, Kazimierz Dolny, Lipsko, Opole Lubelskie, Warka, Poniatowa, Życzyn, Wola Życka, kapela weselna Garbatka letnisko, Michów, Abramów, Lubartów, kapela na wesele Nałęczów, Bełżyce, Wojciechów i okolice … .

Zespół weselny Retro Band:
08-530 Dęblin ul. Warszawska 101

Kontakt telefoniczny:

Rafał: 694 35 35 20           Stanisław: 609 812 229

 

Nip. 716 157 15 10

 

RETRO BAND TO ZESPÓŁ MUZYCZNY NA WESELE W OPOLU LUBELSKIM WILKOWIE ŁUKOWIE PONIATOWEJ GARWOLINIE KARCZMISKACH.
Organizacja wesela w OPOLU LUBELSKIM WILKOWIE ŁUKOWIE PONIATOWEJ GARWOLINIE KARCZMISKACH. jest zdecydowanie dobrym pomysłem - miasto to oferuje wiele atrakcyjnych możliwości jak zatrudnienie ekipy zajmującej się profesjonalnie wystrojem wnętrz, wybór restauracji, która zaserwuje wyśmienite w smaku i oryginalne potrawy, czy też nietypowego miejsca, które swoją aranżacją zaskoczy gości. Wszystkie te czynniki są ważne dla powodzenie wesela, niemniej jednak największą rolę odgrywają tu zespoły muzyczne na wesela z Warszawy Lublina Dęblina Ryk Kozienic Puław jak choćby dobry RETRO BAND.

Wybór zespołu muzycznego RETRO BAND na wesele z Opola lubelskiego, Wilkowa, Łukowa, Poniatowej, Garwolina, Karczmisk nie jest łatwym zadaniem - w mieście tym funkcjonuje tysiące niesamowitych kapel, które poprzez swoją grę czarują i urzekają każdego, kto przysłuchuje się ich koncertom. Możemy jednak wyróżnić kilka cech, którymi powinny charakteryzować się grupy prezentujące się podczas tak doniosłego wydarzenia.

JAKI ZESPÓŁ MUZYCZNY NA WESELE Z Opola lubelskiego, Wilkowa, Łukowa, Poniatowej, Garwolina, Karczmisk WYBRAĆ?
Podstawowym aspektem, na który powinniśmy zwrócić uwagę wybierając zespół weselny RETRO BAND z Warszawy LUBLINA DEBLINA RYK KOZIENIC PUŁAW jest obszar ich specjalizacji oraz doświadczenie w dawaniu tego typu występów. Dzięki dobremu portfolio kapeli, zyskujemy pewność co do poziomu jej umiejętności oraz zaufanie, że nie zawiedzie ona w tak ważnym dla nas dniu. Co więcej, członkowie grupy RETRO BAND powinni wykazywać się charyzmą oraz odpowiednią, pozytywną energią - nic bowiem, tak bardzo jak przekonujący muzycy, nie buduje atmosfery sprzyjającej zabawie i tańcom.

Należy jednak podkreślić, że wesele to nie tylko beztroska hulanka i rozrywka. To również wzniosłe emocje towarzyszące składaniu zobowiązań na całe życie, łączeniu się dwóch rodzin oraz romantyczny nastrój miłosnych wyznań. Z uwagi na to, zespół muzyczny na wesele RETRO BAND z Warszawy Lublina Deblina Ryk Puław czy Kozienic swoją grą powinien nie tylko porywać do tańca i zabawiać gości, ale również przekazywać ważne treści, jednocześnie sprzyjając odprężeniu, zacieśnianiu więzi oraz zatrzymaniu na chwilę się w celu zadumy.


POZNAJ ZALETY ZESPOŁÓW NA WESELE Z Opola lubelskiego, Wilkowa, Łukowa, Poniatowej, Garwolina, Karczmisk.
Zespoły muzyczne na wesele z Opola lubelskiego, Wilkowa, Łukowa, Poniatowej, Garwolina, Karczmisk pozytywnie wyróżniają się na tle kapel o danym charakterze, które wywodzą się z innych rejonów Polski. Głównym czynnikiem wpływającym na poziom ich zaangażowania i niesamowitych umiejętności jest duża konkurencja panująca w tym mieście. Dzięki wysokiej rywalizacji, grupy muzyczne nieustannie dążą do podnoszenia swoich kwalifikacji, poszerzają repertuar oraz starają się utrzymać dobre relacje ze swoimi klientami.

Ponadto, stolica kraju jak i miasto wojewódzkie czy powiat oferuje szeroki dostęp do różnego rodzaju warsztatów i szkoleń. Dzięki temu, muzycy mają okazję kształcić się oraz zdobywać wiedzę od najlepszych specjalistów - ich występy obfitują zatem w nowatorskie rozwiązania, które potrafią zaskoczyć zarówno samych Nowożeńców, jak i zaproszonych przez nich gości. Wybór zespołu muzycznego na wesele z Dęblina Lublina Warszawy Kozienic Puław Ryk jest niezaprzeczalnie dobrą decyzją, grupy pochodzące z tego miasta posiadają mnóstwo atutów, które wykorzystują z dużą wprawą, zamieniając tym samym zwyczajny weselny występ w spektakularną zabawę, która zapadnie w pamięci na długi czas.

ZESPOŁY WESELNE Z Opola lubelskiego, Wilkowa, Łukowa, Poniatowej, Garwolina, Karczmisk - RETRO BAND TO DOBRA DECYZJA!
Opole lubelskie, Wilków, Łuków, Poniatowa, Garwolin czy Karczmiska to miasta możliwości, rozrywki i rozwoju. Wszystko to sprawia, że zatrudnienie zespołu RETRO BAND na wesele z Dęblina daje gwarancję jakości, dobrej zabawy oraz wysokiego poziomu umiejętności muzyków. Warszawiacy bowiem z dużą starannością przykładają się do realizacji powierzonych im zadań, natomiast ich priorytetem jest nieustanne podnoszenie kwalifikacji. Grupy wywodzące się z tego miasta to również lojalność i dobre relacje z klientami - zapraszając je do gry na Twoim weselu w swoich progach zawitasz nie tylko doskonałych muzyków, ale również życzliwych ludzi, którzy wesprą Cię oraz będą Ci życzyć jak najlepiej.