Apple TV – Twój nowy sposób na oglądanie telewizji w domu

Lubisz oglądać to, co chcesz, kiedy chcesz? Chcesz mieć możliwość zatrzymania w dowolnej chwili filmu czy programu telewizyjnego i kontynuowanie oglądania wtedy, gdy poczujesz na to ochotę? Jeśli tak, Apple TV jest rozwiązaniem dla Ciebie! Znacznie wygodniejsze i ciekawsze od zwykłej telewizji, daje Ci kolosalny wybór materiałów, z których korzystasz nie według programu, ale zawsze, gdy tylko masz na to ochotę!

Apple TV 4k – poznaj jego zalety

 Czym w ogóle jest Apple TV? Jest to platforma multimedialna, która umożliwia dostęp do różnorodnych treści wideo, muzyki, gier oraz aplikacji na telewizorze. Aby korzystać z jej możliwości, potrzebna będzie specjalna przystawka – Apple TV 4k. Podpina się ją do telewizora oraz internetu i gotowe. Przystawka ta zaopatrzona jest w dysk twardy (o pojemności 64 lub 128 GB). Możesz na nim zapisać dowolne emitowane treści i robić z nimi co chcesz – np. przerzucić na iPada i obejrzeć w czasie podróży.

Oprócz tego niezbędny jest abonament Apple TV+, dzięki któremu zyskujesz dostęp do wszystkich treści. Abonament dostępny jest w bardzo przystępnej cenie, a pierwsze siedem dni masz za darmo, co pozwala Ci na zapoznanie się z możliwościami platformy. Korzystając z Apple One można wydłużyć darmowy czas do miesiąca! Czy warto nabyć abonament?

Oczywiście, ponieważ Apple TV+ to usługa, w ramach której dostępne są różnorodne treści multimedialne na wysokim poziomie. Apple TV oferuje również wysoką jakość obrazu, w tym obsługę Dolby Vision, HDR10+ i Dolby Atmos oraz integrację z innymi urządzeniami Apple i pilota zdalnego sterowania, co sprawia, że może być atrakcyjną opcją dla osób poszukujących nowych doświadczeń rozrywkowych.

Ile kosztuje Apple TV?

Jeśli chcesz korzystać z Apple TV, potrzebna Ci będzie przede wszystkim wspomniana przystawka, czyli Apple TV 4k. Możesz nabyć ją w każdym salonie sieci iDream lub też na stronie internetowej marki – https://idream.pl/tv/appletv.html. W obu przypadkach przystawka jest dostępna w atrakcyjnej cenie. Edycja z mniejszym dyskiem obsługuje tylko połączenia Wi-fi, podczas gdy w wersji większym masz także możliwość podpięcia jej do internetu poprzez kabel Ethernet.

Dlatego jaka będzie za Apple TV cena zależy wyłącznie od Twojego wyboru. iDream jako autoryzowany sprzedawca Apple gwarantuje perfekcyjne działanie nabytego urządzenia. Jest ono fabrycznie nowe oraz obejmuje go gwarancja producenta. Nabywając je u nas możesz oczekiwać najlepszych wrażeń! A co warto dodać – Apple TV 4k jest również kompatybilne z popularnymi modelami Smart TV, co pozwala na korzystanie z jego funkcji na różnych urządzeniach. Nie musisz zmieniać swojego telewizora, aby skorzystać z możliwości dawanych przez tę platformę!

Apple Premium Reseller to autoryzowany przez Apple sklep, w którym nie tylko nabędziesz Apple TV, ale również możesz poprosić o poradę czy dodatkowe informacje na temat usługi. Taki sklep to każdy salon iDream, do którego zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane możliwościami, jakie daje telewizja XXI wieku!